Baskanin Mesaji Reform 2 1

Başkanın mesajı

Sevgili arkadaşlar,

Reform Spor Sistemleri kurulduğu 1994 yılından bu yana spor tesisleri inşa ediyor, üretiyor ve projelendiriyor. Zamanla çelik konstrüksiyondan inşaat işlerine, makineden kimyaya gibi büyüme fırsatları sunan sektörlerde kendimizi geliştirme fırsatı bulduk.

Kurum kültürümüz ve çalışma anlayışımız, atalarımızdan öğrendiğimiz gibi, çalışma azmini, zorlukların üstesinden gelme kabiliyetini, sonsuz sabrı, yenilikçiliği, dürüst ve becerikli üretimi, yatırım tutkusunu ve vatan sevgisini geleceğe taşımaktır. . Bu aileyi büyütmek için çaba sarf eden arkadaşlarımızla Reform Grubu’nun tüm iştirakleriyle, çocuklarımıza gelecekleri için nasıl bir model olacağımızı, onlara ne tavsiye edersek edelim aynı kültürü paylaşıyoruz.

Çok genç yaşta başladığımız iş hayatımızda büyüklerimizin kazandığı dürüstlük, çalışkanlık ve girişimci ruh, üstün kalite anlayışımız ve tecrübemizle uluslararası saygınlığımızla taçlanmıştır. Öğrenmenin ve kendimizi geliştirmenin sonu olmadığını kendimize hatırlatarak, zaman içinde birçok farklı sektördeki tecrübelerimizden beslenen bir yönetim anlayışını ileriye taşımaya çalışıyoruz.

İştiraklerimizde bizimle birlikte çalışan uluslararası deneyime sahip sektör profesyonellerinin iş yapış şekillerini kurum kültürümüzle birleştirerek hizmet verdiğimiz her alanda mükemmelliği hedefliyoruz. Hedefimiz, bugüne kadar üstlendiği her işte liderliği ve itibarı ile tanınan Reform Grubu’nu, iş yaptığı her alanda sürdürülebilir bir büyüme ile spor endüstrisi sektöründe öncelikli ve lider bir grup haline getirmektir.

Bu nedenle siz değerli dostlarımızın güveni ve profesyonel ekibimizden aldığımız güçle önümüzdeki yıllarda da kendimize koyduğumuz hedeflere ulaşacağımıza olan inancımız tamdır.

Reform Grubu, paydaşları ile birlikte yeni pazarlar ve coğrafya vizyonunu genişleterek Türkiye ekonomisine katkı sağlamaya ve yeni iş alanları yaratmaya devam edecektir. Çünkü tepeden tırnağa Reform Grubu ailesinin bir üyesi olmak, bu bilinçle çalışmayı gerektirir.

Saygılarımla,


Harun Macit

Reform Grubu’nun Kurucusu ve Başkanı

Menu